Adrianna - dla przyjaciół Adix <3 Copywriterka, wykładowca & spec. ds. marketingu, polonistka po Sorbonie, zielarka, joginka, podróżniczka. W marketingu od 2013, w ziołach od dziecka, w podróży kiedy tylko czas pozwoli.

Przeglądasz teraz kategorię: Wiedźma w reklamie

Marmite – miłość i nienawiść masz w genach

Marmite to brytyjski produkt spożywczy, który zawsze budził bardzo skrajne emocje. Klienci sklepów albo zachwycają się jego smakiem albo wprost go nienawidzą. Zazwyczaj nie ma nic pomiędzy 😉 Ciekawi Cię, dlaczego tak jest? Cóż, reklama, w którą marka zainwestowała w 2018 roku doskonale odpowiada na to pytanie. To się dopiero nazywa marketing w dobrym smaku!

Marketingowe wróżby andrzejkowe – sprawdź, co Cię czeka!

Wigilia św. Andrzeja przypada na noc z 29 na 30 listopada. To wyjątkowy czas, kiedy większość z nas nachodzi pokusa, by, używając staropolskiej magii, zaglądnąć w… przyszłość. Już w XVI wieku wierzono, że ten magiczny wieczór pozwala na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Wtedy były to wyłącznie kwestie sercowe, ale w XXI wieku wszystko się zmienia! A ponieważ chyba każdego z “branżuni” nurtuje kwestia przyszłości zawodowej, przygotowałam dla Was kilka dedykowanych, PERSONALIZOWANYCH wróżb. Dopasowałam je do poszczególnych stanowisk pracy. A więc enjoy i niech magia będzie z Tobą! 🙂

Plastikowe słomki to zuo. Noizz mówi: #suckingsucks !

Piszecie do mnie w listach: “O co chodzi z tym blogiem? Łączysz marketing, zioła, ekologię i podróże w jednym? Wariatka.” Odpowiadam: Tak, to właśnie ja 😀 A dziś zabiorę Cię w podróż po ekologicznej kampanii marketingowej “Tu pijesz bez słomki”, która zasługuje na wyróżnienie ponieważ, każdy dobrze wie, że… #suckingsucks ! Być może nigdy nie zastanawiałaś/eś się na tym, jak szkodliwe dla środowiska są plastikowe słomki czy plastikowe patyczki do uszy. Najwyższa pora nauczyć się czegoś BARDZO ważnego o świecie. To od Ciebie zależy, czy na kolejne pokolenia czeka czyste środowisko naturalne czy góry śmieci. Zobacz, jak o wycofanie plastikowych słomek z polskich obiektów gastronomicznych walczy Areta Szpura, Noizz i Lonely Whale!

Na dzisiaj to wszystko.